Информация к новости
  • Переглядiв: 0
  • Автор: lcpo
  • Дата: 1-02-2021, 15:42
1-02-2021, 15:42

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЦПО

Категорiя: Фінансово-господарська діяльність

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Освітній процес в ЦПО здійснюється на базі відповідно до обладнаних гурткових кімнат. Крім того, для організації роботи гуртків за угодами використовуються приміщення закладів загальної середньої освіти міста. Готовність приміщення закладу до роботи з вихованцями перевіряється відповідною комісією щорічно перед початком навчального року.
Приміщення ЦПО обладнане відповідно до вимог пожежної безпеки. Стан приміщення задовільний. Гурткові кімнати закладу мають паспорти з переліками наявного обладнання, навчального, наочного, методичного забезпечення, інструкціями з охорони праці та пожежної безпеки, правилами безпечної поведінки на занятті відповідно до його специфіки. Керівниками гуртків оформлені тематичні папки, різноманітний дидактичний матеріал відповідно до профілю гуртка.
Заклад достатньо забезпечений столами, стільцями, меблями для збереження наочних посібників, дидактичних матеріалів для проведення занять.
Методичний кабінет ЦПО є осередком здійснення освітнього процесу та роботи з педагогічними кадрами в закладі, програмно-методичне забезпечення якого відповідає сучасним вимогам та нормам. Кабінет оснащений комп’ютерами, які підключені до мережі Інтернет, що сприяє інформованості педагогів закладу, їх самоосвітній діяльності.
У приміщенні закладу розміщені державна символіка, інформаційні стенди, виставкові роботи вихованців закладу. Стан збереження майна задовільний.
Робота з охорони праці у закладі здійснюється відповідно до Закону України «Про охорону праці», систематизована відповідно до «Положення про організацію охорони праці у закладах освіти Міністерства освіти і науки України» та спрямована на створення належних умов роботи та навчання.
Обов’язки адміністрації та профспілкового комітету щодо організації та нормування праці у закладі, забезпечення безпеки праці відображено у Колективному договорі.
З метою запобігання травматизму і дотримання правил пожежної безпеки та електробезпеки в закладі призначено відповідального за охорону праці. Навчання працівників ЦПО здійснюється шляхом проведення інструктажів з охорони праці, пожежної безпеки, надання першої долікарської допомоги потерпілим від нещасних випадків, з обов’язковим вивченням правил поведінки та порядку дій при виникненні аварій, пожеж, техногенних ситуацій. Відмітки про проведення вступних та позапланових інструктажів робляться в журналах реєстрації інструктажів з питань охорони праці. Періодично здійснюються перевірки їх знань. Інструкції з техніки безпеки розміщені у навчальних кабінетах, залі для проведення масових заходів.
Навчальні приміщення закладу відповідають нормам пожежної безпеки. Плани евакуації під час пожежі розміщено на видних місцях у коридорі. Протипожежний щит обладнаний у відповідності до існуючих вимог. Стан будівлі закладу, його інженерно-технічні мережі знаходяться у задовільному технічному й санітарному стані.
Температурний режим у закладі витримується в межах норми. Опалення приміщень здійснюється через централізовану систему опалення. У кабінетах закладу підтримується температура не нижче 18 ˚С, у коридорах – 16 ˚С.
Щорічно перед початком опалювального сезону в закладі проводиться утеплення вікон, перевірка опалювального обладнання, повірка лічильника теплової енергії. Проводяться щорічні гідравлічні випробування внутрішньої системи опалення основного приміщення закладу.
Освітлення навчальних приміщень закладу – природне та штучне. Природне освітлення здійснюється через вікна, штучне – за допомогою електричних ламп, кількість яких розрахована для кожного приміщення окремо і забезпечує достатній рівень освітлення.
Прибирання приміщень закладу проводиться щодня, здійснюється вологим способом з використанням миючих засобів. Інвентар для прибирання є промаркованим. Миючими та дезінфікуючими засобами заклад забезпечений у достатній кількості. Прибирання території закладу та прилеглої території здійснюється щоденно.
Працівники закладу проходять щорічний медичний огляд. Медичні книжки зберігаються в закладі. Адміністрацією постійно ведеться облік термінів проходження медичного огляду працівниками.
Питання охорони праці, пожежної та електробезпеки, забезпечення належного санітарно-гігієнічного стану закладу знаходиться на постійному контролі директора.
У повному обсязі здійснюються видатки на заробітну плату, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, частково на покращення матеріально-технічної бази закладу, проведення міських масових заходів для дітей та учнівської молоді.
Колектив закладу постійно працює над покращенням матеріально-технічної бази. За рахунок коштів міського бюджету та залучених коштів протягом трьох років переклеєні шпалери, відремонтовано підлогу у коридорі закладу, обладнано актовий зал (зроблений ремонт стелі, поклеєні шпалери, пофарбовані вікна та двері, вирівняна підлога та постелено ламінат, придбано гардини), зроблено ремонт кабінетів «Бісероплетіння», «Шахи», журналістів, «Музичний», «Образотворче мистецтво та ДПМ», замінено двері у внутрішньому туалеті, придбано комплект меблів для ТО «Зернятко», виготовлено інформаційні стенди за напрямами роботи гуртків, дошку пошани, постерну презентацію досвіду роботи закладу з національно-патріотичного виховання, обладнано експозицію кращих дитячих робіт у виставковому залі, обладнано методичний куточок та придбано гардини для методичного та начальних кабінетів, виконано ремонт східців парадного входу, обладнано теплопункт закладу відповідно до вимог.
За рахунок коштів міського бюджету придбано сучасний системний блок для комп’ютера, комплекти радіомікрофонів, гравер для гуртка судномодельного спорту та стільці для актової зали. За спонсорські кошти придбано меблі для виставкового залу, ноутбук, телевізор та екран для мультимедійної презентації.
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.