Информация к новости
 • Переглядiв: 341
 • Автор: lcpo
 • Дата: 17-09-2018, 13:42
17-09-2018, 13:42

УВАГА!КОНКУРС!

Категорiя: Нормативно-правове забезпечення

УВАГА, КОНКУРС!
Лебединський центр позашкільної освіти Лебединської міської ради Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника відділення мовознавства секції української мови міського наукового товариства учнів (6 годин). Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 20 вересня 2018 року о 10.00 у приміщенні Лебединського ЦПО (вул.Будильська,8).
Документи, необхідні для подання конкурсній комісії:
• копія паспорта громадянина України;
• копія диплома про освіту з додатками;
• копія трудової книжки (за наявності);
• медична книжка (за наявності).


ЛЕБЕДИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

04.01.2018 №2-ОД

Про затвердження Положення
про проведення конкурсу
на заміщення вакантних посад

Відповідно до частини 2 статті 26 Закону України «Про освіту» (зі змінами від 28.09.2017 року), з метою якісного кадрового забезпечення діяльності закладу

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Лебединським ЦПО (додаток).
2. Затвердити склад конкурсної комісії на заміщення вакантної посади:
Попова А.О., директора ЦПО – голова комісії;
Піженко А.В., голови Ради ЦПО – секретар комісії;
Доценко В.В. – начальник відділу освіти, член комісії;
Безугла І.Д., голова профспілки – член комісії;
Борисенко І.В., голова батьківського комітету ЦПО – за згодою.
Мальцева О.В., методист ЦПО – член лічильної комісії;
Гриценко О.С., методист ЦПО – член лічильної комісії.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ЦПО А.О.Попова
Додаток до наказу
від 04.01.2018 року №2-ОД
«Про затвердження Положення
про проведення конкурсу
на заміщення вакантних посад»

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок проведення конкурсу на заміщення
вакантних посад педагогічних працівників
Лебединського центру позашкільної освіти
Лебединської міської ради Сумської області


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Дане Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради Сумської області розроблене відповідно до частини 2 статті 26 Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року №2145-VIII.
2. КОНКУРСНІ ЗАСАДИ ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
2.1. Конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників проводиться на засадах відкритості, гласності, законності, рівності прав претендентів, незалежності, об’єктивності та обґрунтованості рішень, неупередженого ставлення до кандидатів на зайняття посад педагогічних працівників ЦПО.
2.2. Положення визначає порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Лебединського центру позашкільної освіти.
2.3. При заміщенні вакантних посад педагогічних працівників ЦПО передує проведення конкурсу, що визначено частиною 2 статті 26 Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року №2145-VIII.
2.4. Конкурс на заміщення посад педагогічних працівників проводиться на вакантні посади.
2.5. Посада вважається вакантною після звільнення працівника на підставах, передбачених чинним законодавством України, а також у разі введення нової посади до штатного розпису Лебединського центру позашкільної освіти. Конкурс на таку посаду оголошується на наступний день після вивільнення посади.
2.6. Заяви про участь у конкурсі мають право подавати особи, які мають педагогічну освіту, а також особи, які мають відповідну профільну освіту. Відповідно до п.5 ст.58 Закону України «Про освіту» особи, які здобули вищу, фахову передвищу чи професійну (професійно-технічну) освіту за іншою спеціальністю та яким не було присвоєно професійну кваліфікацію педагогічного працівника, можуть бути призначені на посаду педагогічного працівника строком на один рік. Особи можуть продовжити працювати на відповідних посадах педагогічних працівників системи позашкільної освіти після їх успішної атестації у порядку, визначеному законодавством.
3. ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ
3.1. Директор закладу оголошує конкурс на заміщення вакантних посад та посад, які будуть вакантними, про що видається відповідний наказ.
3.2. Оголошення про проведення конкурсу, терміни та умови його проведення, оголошення про скасування конкурсу чи зміну його умов публікуються на офіційному сайті ЦПО. Оголошення про конкурс на вакантні посади працівників містить повну назву закладу; найменування посад, на які оголошено конкурс; вимоги до претендентів (освіта); строки подання заяв та документів, їх стислий перелік; адресу та номер телефону; місце прийому документів.
3.3. Претендент на посаду педагогічного працівника ЦПО подає такі документи: заяву про участь у конкурсі, автобіографію, копії дипломів про освіту та інші документи, зазначені у Положенні.
3.4. Претенденти на заміщення посад педагогічних працівників мають можливість ознайомитися з цим Положенням на офіційному сайті закладу чи безпосередньо у закладі позашкільної освіти.
3.6. Конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників ЦПО має бути проведений у зазначений в оголошенні термін.
3.7. Обговорення кандидатури кожного претендента на заміщення вакантної посади педагогічного працівника проводиться у відсутності претендента.

Конкурс на заміщення вакантної посади пелагогічного працівника скасовано. Підстава Наказ №91 від 20.09.2018р. по ЦПО.
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Коментар:
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Скiльки буде, додавши 2+2+2+2+2=? Вiдповiдь напишiть цифрою
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду