Информация к новости
 • Переглядiв: 994
 • Автор: lcpo
 • Дата: 11-11-2013, 19:02
11-11-2013, 19:02

Міський конкурс читців "Люблю цю землю, рідну і чудову"

Категорiя: Організаційно-координаційна робота

Міський конкурс читців "Люблю цю землю, рідну і чудову"
Міський конкурс читців "Люблю цю землю, рідну і чудову"
Міський конкурс читців "Люблю цю землю, рідну і чудову"
Міський конкурс читців "Люблю цю землю, рідну і чудову"


Саме під цією назвою 30 жовтня на базі Лебединського центру позашкільної освіти відбувся міський конкурс читців, присвячений 75- річчю утворення Сумської області. Метою цього заходу було розширення знань дітей про історію утворення області, виховання в них любові до рідного краю засобами художнього слова, виявлення і підтримка юних талантів та обдарувань, сприяння подальшому розвитку їх виконавської майстерності.
До участі у конкурсі були запрошені учні загальноосвітніх шкіл, вихованці гуртків міста віком від 10 до 18 років. Компетентне журі в складі досвідченого педагога-наставника Кобиліної К.Г. , методиста відділу освіти Марченко В.О. та колеги-позашкільника Федірко С.О. оцінювало художній рівень виконавської майстерності, емоційність виступу, дикцію, розкриття теми, рівень сценічної культури та естетику зовнішнього вигляду, відповідність репертуару виконавським можливостям. Найкращою визнано ученицю ЗОШ №3 Показанець Юлію, яка стала володаркою гран-прі конкурсу. У старшій віковій групі І місце здобула Маригіна Дар’я, учениця ЗОШ №5; ІІ місце – Бубон Анна, учениця СШ №7, Солонець Ірина, учениця ЗОШ №6; ІІІ місце – Ханов Віталій, учень ЗОШ №1. У середній віковій групі переможницею стала Удовіченко Дарина, учениця ЗОШ №1, грамотою за ІІ місце нагороджена Бражніченко Інна, учениця ЗОШ №6, ІІІ місце посіли Вельбой Інна, учениця СШ №7 та Курлейко Оксана, учениця ЗОШ №3.
Приємно відзначити, що учасники заходу відповідально поставилися до умов конкурсу. Вбрані в українські вишиванки та вінки, з музичним супроводом, вони показали себе справжніми декламаторами та знавцями історії рідного краю. Бажаємо юним талантам, їх наставникам подальших успіхів та творчих здобутків.
Запрошуємо всіх дітей та підлітків міста до творчих об’єднань Лебединського центру позашкільної освіти, де вони знайдуть справу за інтересами.
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Коментар:
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Вопрос:
Скiльки буде, додавши 2+2+2+2+2=? Вiдповiдь напишiть цифрою
Ответ:*
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду