Информация к новости
  • Переглядiв: 0
  • Автор: lcpo
  • Дата: 11-06-2021, 08:28
11-06-2021, 08:28

ДЕНЬ ДОНОРА

Категорiя: Робота за напрямами позашкільної освіти

ДЕНЬ ДОНОРА

ДЕНЬ ДОНОРА

ДЕНЬ ДОНОРА

ДЕНЬ ДОНОРА

ДЕНЬ ДОНОРА

ДЕНЬ ДОНОРА

ДЕНЬ ДОНОРА

Цього року День донора у Сумах був особливим. Адже він співпав з 5-річчям масштабного обласного проєкту «Голос крові: ми – українці», у якому формування донорської культури серед підростаючого покоління є однією із складових патріотичного виховання.
П’ять років вихованці Лебединського центру позашкільної освіти беруть активну участь у різноманітних конкурсах в рамках цього проєкту. Зокрема вихованці Ващенко Лілія (керівник Наталя Коротич), Корчменко Олександр (керівник Анна Корчменко), Ткаченко Софія (керівник Ольга Пронікова) взяли участь в обласному конкурсі дитячих творчих робіт «Подарунок ДОНОРУ». Роботи дітей були високо оцінені професійним журі та ввійшли в 30 кращих робіт, які будуть подаровані як пам’ятні сувеніри кращим донорам Сумщини.
Нагородження переможців відбулося в Сумському молодіжному центрі «Романтика», де кожен з учасників мав змогу презентувати свою роботу. Діти отримали подарункові картки на 1000 гривень в мережі торгівельного центру «Епіцентр», спонсором яких була компанія «Біофарм».

Ольга Пронікова, керівник гуртків
ДЕНЬ ДОНОРА
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.