Информация к новости
  • Переглядiв: 0
  • Автор: lcpo
  • Дата: 15-07-2021, 14:56
15-07-2021, 14:56

ДО БОЛГАРІЇ ЗА ПЕРЕМОГОЮ

Категорiя: Робота за напрямами позашкільної освіти

ДО БОЛГАРІЇ ЗА ПЕРЕМОГОЮ
ДО БОЛГАРІЇ ЗА ПЕРЕМОГОЮ
ДО БОЛГАРІЇ ЗА ПЕРЕМОГОЮ
ДО БОЛГАРІЇ ЗА ПЕРЕМОГОЮ

ДО БОЛГАРІЇ ЗА ПЕРЕМОГОЮ

У період з 4 по 11 липня 2021 року вихованці народного хореографічного колективу «Веселка» перебували у сонячній Болгарії. У цю далеку дорогу їх покликали Міжнародний українсько-болгарський фестиваль творчості «MARINE FANTASY» та «ФОЛКЛОРНА ПЛЕТЕНИЦА 21», які проходили у м.Кітені. Плідні щоденні репетиції учасників фестивалю не пройшли даремно. Вони принесли у копілку наших досягнень ще одну вагому перемогу - Гран-Прі.
Дуже приємно, що під час нашого виступу у місті Чорноморець представники Болгарії попросили дітей виконати хоча б іще одну танцювальну композицію. Вони щиро дякували їм за майстерність та драйв, яким був пронизаний кожний танець. А мер міста вручив дітям грамоту за чудову презентацію свого колективу.
Лагідне сонце, тепле море, шалені емоції від перемоги були поряд із нами протягом усього перебування у Болгарії. Дякуємо організаторам Міжнародного українсько-болгарського фестивалю за високу оцінку нашої творчості та незабутній яскравий відпочинок на сонячному узбережжі дружньої країни. Також дуже вдячні нашим мамам, які були у подорожі разом із нами, за їх гарячу підтримку та постійну допомогу.

Тетяна ЛИТОВЧЕНКО, керівник народного хореографічного колективу «Веселка».
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.