Информация к новости
  • Переглядiв: 0
  • Автор: lcpo
  • Дата: 7-12-2021, 10:52
7-12-2021, 10:52

РАДІСТЬ ТВОРЧОСТІ

Категорiя: Робота за напрямами позашкільної освіти

РАДІСТЬ ТВОРЧОСТІ
Вихованці гуртка «Юні журналісти» (керівник Анастасія Федірко) під час вивчення теми «Фотографія» ознайомилися з історією виникнення фотографії та позмагалися у спритності у фото-квесті. Окрім теоретичних знань діти з великим задоволенням виконували й практичні завдання селфі-марафону, розшифровували по фото приказки та прислів'я, придумували фото-ребуси для своїх друзів.
РАДІСТЬ ТВОРЧОСТІ

З початком грудня і дорослі, і дітлахи поринають у вир підготовки до новорічно-різдвяних свят. Зокрема, і вихованці гуртка «Екосвіт» (керівник Світлана Гончар) з нетерпінням чекають Нового року. А щоб швидше і цікавіше плинув час, діти під час заняття гуртка виготовили адвент-календар у вигляді новорічного вінка. Під кожною цифрою (датою) на вихованців чекають цікаві та веселі завдання на кожен день. Ми домовилися з дітлахами про зворотній фотозвіт із виконання кожного завдання, тож слідкуйте за нашими світлинами у соцмережі Facebook під хештегом #адвент_календар. А як ви готуєтеся до Нового року?
РАДІСТЬ ТВОРЧОСТІ

Керівник гуртка «Екоіграшка» Юлія Нездоймишапка провела на базі Будильського ЗЗСО пізнавально-розважальну програму «Ми – майбутні захисники».
РАДІСТЬ ТВОРЧОСТІ
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.